​ ​

מרכז מבקרים

בואו למרכז מבקרים בדרום שישאיר לכם טעם של עוד
מי שמטייל הרבה, יודע שבשלב מסוים יש צורך בגיוון. אחרי שכבר נדמה שראיתם וחוויתם את הכול, הגיע הזמן לדבר הגדול הבא, זה שיותר בכם רושם רציני ויגרום לכם להתרפק על זיכרונות מהטיול עוד זמן רב לאחר שהוא מסתיים.

זו בדיוק המטרה של מרכז המבקרים של 'חוויה בדואית בנגב', שמתאים גם למטיילים ותיקים וגם למי שלא מכיר את אזור דרום הארץ לאורכו ולרוחבו ומחפש מקום שיאגד בתוכו את כל הפעילויות הכי שוות באזור. מרכז המבקרים שלנו פועל כבר קרוב לשלושה עשורים, במהלכם הוספנו עוד ועוד פעילויות ברוח התקופה, שכולן כוללות חידושים מודרניים לצד זיקה מסורתית ושורשית למדבר ואהבה עצומה לחיים ולטבע הנמצאים בו. 

מעבר למרכז המבקרים, אנו מציעים גם שירותים נלווים, כמו חדרי אירוח איכותיים המתאימים לשהות של יחידים, משפחות וקבוצות. חדרי האירוח שלנו צנועים אך נעימים וכוללים גם מתקנים כמו אוהלים ובונגולוס, בהם ניתן לנוח, לאכול וללון, אחרי יום טיולים במדבר היפהפה ולקראת יום טיולים נוסף או חזרה הביתה.


מרכז המבקרים של 'חוויה בדואית בנגב' כולל מבחר אטרקציות, כולן על טהרת אורח החיים המדברי ותנאי השטח בו. אחת האטרקציות העיקריות היא ביקור במאהל בדואי אמיתי, כולל אירוח מרעיף והסברים על אורח חייהם המיוחד הכולל נדודים רבים. 

אטרקציה נוספת היא טיול ג'יפים, אותו ניתן לשלב עם פעילות מהנה הכוללת משחקי חידות מאתגרים ומשימות מחשבה, הפזורות לאורך המסלול המרהיב. אתם יכולים גם להצטרף לפעילות מדליקה של גלישה על חול, המתאימה גם למי שאינו בעל ניסיון, לסיור רגלי עם מדריך מקצועי בבורות המים והנחלים באזור ולמשחק פיינטבול סוער. בנוסף, אנו מציעים גם שירות הסעות נוח ומשתלם במיוחד, עם אוטובוסים ומיניבוסים מרווחים וממוזגים, המאפשרים לכם ליהנות מהטיול בנוחות מקסימלית.

החזון של מרכז המבקרים של 'חוויה בדואית בנגב' כולל שירות ברמה הגבוהה ביותר, תוך מתן ידע מקצועי וסיוע בתכנון ותפעול כל סוג של טיול בדרום היפהפה. פנו אלינו וגם אתם תוכלו לצאת לטיול שלא תשכחו לעולם.

 


מעוניינים להגיע אלינו
לחוויה קסומה במדבר?

התקשרו 074-769-14-52
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

א'-ה'- 08:00-15:00 | ו'- 08:00-12:00

רח' יהודה 34.7, ערד


074-769-14-52

מעוניינים להגיע אלינו לחוויה קסומה במדבר?

התקשרו 074-769-14-52 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

​ ​

א'-ה'- 08:00-15:00 | ו'- 08:00-12:00

074-769-14-52

כביש 222,ליד צומת משאבים,מול פארק גולדה